Сортирай по
ТВ ПРОГРАМИ
ИЗБЕРЕТЕ ТЕЛЕВИЗИИ

БНТ 1
19:00 Момичетата Гилмор – тв филм /16 епизод/
06:15

В час ли си: Моето училище/п/

06:30

Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Евгения Марчева

09:00

По света и у нас- информационна емисия

09:05

Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев

10:00

По света и у нас - информационна емисия

10:10

Денят отблизо с Мария - магазинно предаване с водещa Мария Андонова

12:00

По света и у нас - информационна емисия

12:30

Частен случай - публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова

12:35

Телепазарен прозорец

12:55

Индия - любовна история - тв филм /150 епизод/п/

13:40

Телепазарен прозорец

13:55

Сен Тропе - тв филм /137 епизод/п/

14:50

Телепазарен прозорец

15:05

Лятно кино с БНТ1: Мързелград - анимационен филм

16:00

По света и у нас - информационна емисия

16:10

Новини на турски език

16:20

Дързост и красота - тв филм /3013 епизод/

17:05

Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/

17:50

Малки истории/п/

18:00

По света и у нас - информационна емисия

18:25

Зелена светлина - еко рубрика на По света и у нас

18:30

Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/

19:00

Момичетата Гилмор – тв филм /16 епизод/

19:45

Лека нощ, деца!: Малкото мече

20:00

По света и у нас - информационна емисия

20:40

БНТ такси - ток шоу с водещи Боряна Каменова, Спас Кьосев

20:50

Спортни новини

21:00

Нещата, които остават - 8-сериен тв филм /Италия, 2010г./, 1 епизод, режисьор Джанлука Мариа Таварели, в ролите: Паола Кортелези, Клаудио Сантамариа, Лоренцо Балдучи и др.

22:00

В кадър - публицистична рубрика за документални филми

22:30

Икономически новини - информационна емисия

22:55

Зелена светлина - еко рубрика на По света и у нас

23:00

Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

00:05

Апартаментът с Марта Вачкова /токшоу/п/

00:50

Нещата, които остават - тв филм /1 епизод/п/

01:40

По света и у нас /п от 20:00/

02:20

В кадър/п/

02:50

Икономически новини/п/

03:20

Видеоклипове

03:30

В час ли си: Моето училище/п/

03:45

Малки истории/п/

03:55

Денис и приятели - късно вечерно шоу/п/

05:00

Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу/п/

05:30

Дързост и красота - тв филм /3012 епизод/п/

bTV
20:00 Времето лети - сериал
NOVA
22:30 Грозната Бети - сериен филм, 4 сезон
TV7
16:30 Споделено с Вихра, ток шоу
bTV Action
17:00 Първите 48 часа - сериал
  
Какво ти се гледа?

 

реклама
реклама

 
Всички права запазени © 2009 Created by website.bg