Сортирай по
ТВ ПРОГРАМИ
ИЗБЕРЕТЕ ТЕЛЕВИЗИИ

БНТ 1
21:00 Референдум - публицистично шоу с водещ Добрина Чешмеджиева
06:00

Дързост и красота - тв филм (п)

06:25

В час ли си: Моето училище

06:30

Денят започва - информационен сутрешен блок с водещ Явор Стаматов

09:00

По света и у нас - информационна емисия

09:10

Денят започва с Култура - информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Георги Ангелов, Анна Ангелова и Даниел Ненчев

10:00

По света и у нас - информационна емисия

10:10

Денят отблизо с Мария - магазинно предаване с водещ Мария Андонова

12:00

По света и у нас - информационна емисия

12:30

Малки истории

12:40

Телепазарен прозорец

13:00

Студeни следи с Надя Обретенова (п)

14:00

Заседание на Временната парламентарна анкетна комисия за проверка на проекта АЕЦ Белене - пряко предаване

15:10

Телепазарен прозорец

15:25

Доктор Снагълс - анимационен филм

15:50

Частен случай - публицистична рубрика с водещи Владо Береану и Мая Димитрова

16:00

По света и у нас - информационна емисия

16:10

Новини на турски език

16:20

Апартаментът с Марта Вачкова (токшоу)

17:05

Дързост и красота - тв филм

17:30

Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу

18:00

По света и у нас - информационна емисия

18:40

Зелена светлина - еко рубрика на По света и у нас

18:45

Завръщане в Брайдсхед /s/ - тв филм (5 епизод)

19:45

Лека нощ, деца!: Випо - приключенията на летящото куче (п)

20:00

По света и у нас

20:40

БНТ такси - ток шоу с водещи Боряна Каменова, Спас Кьосев

20:50

Спортни новини

21:00

Референдум - публицистично шоу с водещ Добрина Чешмеджиева

22:00

Изкуството и изразните средства: Джон Бок - документален филм в рубриката Sofia Contemporary

22:30

Икономически новини

22:55

Зелена светлина - еко рубрика на По света и у нас

23:00

Денис и приятели - късно вечерно шоу

00:00

Срещу новините (п)

00:45

Апартаментът с Марта Вачкова (токшоу) (п)

01:30

Завръщане в Брайдсхед /s/ - тв филм (п)

02:25

По света и у нас (п от 20:00)

03:05

БНТ такси (п)

03:15

Днес и утре (п)

03:35

Икономически новини (п)

04:00

Видеоклипове

04:20

Малки истории (п)

04:30

Денис и приятели - късно вечерно шоу (п)

05:30

Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу (п)

NOVA
22:00 Господари на ефира - забавно предаване
TV7
16:00 Какво ви забърка Лео, кулинарно шоу - повторение
  
Какво ти се гледа?

 

реклама
реклама

 
Всички права запазени © 2009 Created by website.bg