Гонсало и Летисия са женени от няколко години. Двамата са щастливи, но бракът им е помрачен от факта, че не могат да имат деца. Летисия е изпробвала всички методи, за да забременее, но всичко се оказва напразно. Даже повторния опит с изкуствено оплождане завършва с провал. Изпаднала в отчаяние, тя убеждава съпруга си да използват за зачатие жена-донор. Двамата намират Мария, която на пръв поглед им се струва идеална кандидатка за тази роля.
Мария е омъжена за мъж, който се отнася лошо с нея. Освен това брат й е болен от левкемия и са й нужни средства за лечението му. Затова тя приема предложението на Гонсало и Летисия.
Летисия чувства, че този път ще постигне целта си, но...Мария и Гонсало се влюбват един в друг. Двамата разбират, че имат шанс да променят живота си и да бъдат щастливи. Когато Мария забраменява, Гонсало напуска жена си и започва да живее с Мария. Но Летисия също чака дете и моли Мария да се избави от детето си, заченато от Гонсало. Мария отказва да направи това и заминава, съзнавайки, че бягството й означава да загуби Гонсало завинаги.
превод: Stefania